Оқушыларға » Ескелді ауданы
Алматы облысы
Ескелді ауданы білім бөлімінің
"Ақтасты орта мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабылдау бөлімі :
+7(72) 43-50-93
Есепші бөлімі:
+7(72) 43-50-93
Нашар көрушілер
нұсқасы
» Оқушыларға
Сабақ кестесі
16
январь
2019
Сабақ кестесі
     Сабақ кестесі «Бекітемін» Мектеп директоры Ш.Қ.Бозов   2018 - 2019 Оқу жылы  ап № 5 «А» 5 «Б» 6 «А» 6 «б» 7 «А» 8 «А» 8 «Б» 9 «А» Дүйсенбі 1 Математика Математика Ағылшын Информатика Фиика Дене ш/у Қазақ тілі Биология 2 Қазақ – тілі Информат Математика Математика Орыс тілі Ағылшын Көркем еңбек Орыс тілі 3 Ағылшын Дене шын/у Қазақ – тілі Орыстілі Иформатика Математика Математика Қазақ тілі 4 Сынып сағат Сын. сағат Сын. сағат Сын. сағаты Сын. сағат Сын. сағаты Сын. сағаты Сын. сағаты 5 Орыс
6 сынып
06
ноябрь
2018
6 сынып
«Ескелді ауданы әкімдігінің Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі » коммуналдық мемлекеттік мекемесі   6«А» – сынып № Аты – жөні Туған жылы Жасы Ұлты жынысы Мекен – жайы 1 Адилова Мариям 28.08.07 11 қазақ қыз Тілендиев 8 2 Азатхан Ақниет 10.08.07 11 қазақ қыз Бөгенбай б. ¼ 3 Әнуар Қымбат 29.11.07 11 қазақ қыз Тілендиев № 42 4 Ералинов Ақжол 07.03.07 11 қазақ ұл Б.Момышұлы 22 5 Ердәулет Ерасыл 07.08.07 11 қазақ ұл Ш.Айманов 4 6 Даулетбаев Санжар 01.02.07 11 қазақ ұл БІржан Сал 35 7 Дидарұлы
7 сынып
06
ноябрь
2018
7 сынып
«Ескелді ауданы әкімдігінің Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі 7 «А» сынып № Аты –жөні жылы жасы жынысы ұлты сыныбы 1 Адахан Алмас 14.02.06 12 Ұл Қазақ Біржан Сал 2 2 Адилбол Дарын 15.08.06 12 Ұл Қазақ Байтұрсынова 7 3 Батырхан Рапиға 06.10.06 11 қыз Қазақ Абай 2/2 4 Бейсенбай Асқар 21.07.06 12 Ұл Қазақ Ш.Айманов 5 Бекмұханбет Мөлдір 14.06.06 12 Қыз Қазақ Б.Момышұлы 64 6 Даниялова Амина 05.11.05 12 Қыз Қазақ М.Әуезов 13 7 Дәуітқызы Ажар 06.02.06 12 Қыз Қазақ
8 сынып
06
ноябрь
2018
8 сынып
«Ескелді ауданы әкімдігінің Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі 8«А» сынып № Аты-жөні Туған жылы Жасы Ұлты Жынысы Мекен – жайы 1 Айтқожа Назым 06.02.05 13 Қазақ Қыз Маметова №7 2 Айтқожа Аяжан 02.05.05 13 Қазақ Қыз Теребаева №15 3 Әбдісалам Әділнұр 06.11.05 12 Қазақ Ұл Тілендиев №22 4 Баталов Максим 21.02.05 13 орыс ұл Байтұрсынов 12 5 Вавилова Д иана 03.01.05 13 татар қыз Алтынсарин 9 6 Ғалбият Ақжайнақ 16.08.05 13 Қазақ қыз Әл Фараби 3 7 Нұрболат Қасиет
9 сынып
06
ноябрь
2018
9 сынып
«Ескелді ауданы әкімдігінің Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі 9 «А» сынып оқушыларыныңтізімі   № Аты – жөні Туған жылы Жасы Ұлты Жынысы Мекен – жайы 1 Айткенов Санжар 25.01.04 14 қазақ ұл Ғ.Орманов 14 2 Асан Балғын 11.02.04 14 Қазақ ұл Ш.Айманов 3 Дарюбаева Ақбота 10.01.05 13 қазақ қыз Маметова 9 4 Жалат Бексұлтан 01.03.04 14 Қаза ұл Т.Бегелдинов 8 5 Жұмағали Аяулым 21.05.04 14 Қазақ Қыз Абай 27 6 Маман Шырын 05.11.04 13 Қазақ Ұл Б.Батыр 15 7 Манат Ақбота
10 сынып
06
ноябрь
2018
10 сынып
  «Ескелді ауданы әкімдігінің Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі 10 «А» сынып оқушыларының тізімі Жаратылыстану – математикалық бағыт   № Аты –жөні Туған жылы Жасы Ұлты Жынысы Мекен жайы 1 Ақылұлы Отанбек 18.12.03 14 қазақ ұл Біржан сал 2 Асан Гулзай 10.05.02 16 Қазақ Қыз Ғ.Орманов 3 Бексерік Атина 09.05.02 16 қазақ қыз Қ.Сатпаев 2 4 Болатханов Айдос 21.04.03 15 қазақ ұл Біржан сал 5 Жанат Аманжол 18.09.04 14 қазақ ұл
11 сынып
06
ноябрь
2018
11 сынып
«Ескелді ауданы әкімдігінің Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі 11 «А» сынып оқушыларыныңтізімі   № Аты – жөні Туған жылы Жасы Ұлты Жынысы Мекен – жайы 1 Айтқожа Сезім 30.07.02 16 қазақ Қыз Теребаева 5 2 Айткенова Айдана 31.05.02 16 қазақ қыз Ғ.Орманов 14 3 Ахмет Аружан 18.06.02 16 қазақ қыз Жансүгіров 4 Базылбекова Айжан 28.02.02 16 қазақ қыз М.Әуезов 20 5 Бакамбаев Бауыржан 14.03.02 16 қазақ ұл Бұқар жырау 6 Бекмұханбет Дәурен 01.02.02 16 қазақ Ұл Момышұлы
3 сынып
05
ноябрь
2018
3 сынып
Ескелді ауданы әкімдігінің Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі 3 "а"сынып   № Аты –жөні Туған жылы жасы Жынысы Мекен жайы 1 Айтбай Арнур 30.03.09 9 Ұл Тілендиев 2 Баталов Мадияр 01.05.09 9 Ұл Байтұрсынов №18 3 Берікұлы Есен 03.07.10 8 Ұл Б.Момышұлы №39/2 4 Дәрібаева Мөлдір 01.01.10 8 Қыз Маметова №9 5 Дәулет Зехра 15.05.10 8 Қыз Абая 57 6 Ердаулетова Аяна 04.09.10 8 Қыз Ш.Айманов№ 4 7 Жұмабек Бекежан 27.05.10 8 Ұл Байтұрсынов №19 8 Қалиоллаұлы Дінмұхамед
4 сынып
05
ноябрь
2018
4 сынып
Ескелді ауданы әкімдігінің Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі 4 "а"сынып     № Аты –жөні Туған жылы жасы Жынысы Мекен жайы 1 Айтқожа Мақсат 22.08.08 10 Ұл Маметова №7 2 Абдуалит Амир 13.06.09 9 Ұл Жібек жолы 3 3 Егінбаева Алина 07.07.09 9 Қыз Б.Сал № 68 4 Ердәулетұлы Ердос 16.03.09 9 Ұл Ш.Айманов № 41 5 Жұмабек Аяжан 11.10.09 8 Қыз Ш.Айманов№ 39 6 Құмарбеков Нұрхан 17.08.08 10 Ұл Алтынсарин№ 22 7 Қасым Нұрасыл 09.05.09 9 ұл Ш.Айманов 55 8 Қабылашімқызы
5 сынып
05
ноябрь
2018
5 сынып
«Ескелді ауданы әкімдігінің Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі 5 "а" сынып № Аты –жөні Туған жылы Жасы Жынысы Мекен жайы 1 Әбдісәләм Елнұр 10.07.08 10 Ұл Н.Тілендиев № 22/1 2 Әсет Ералы 04.11.08 9 ұл Тілендиев №9 3 Берікұлы Аман 04.12.08 9 ұл Б.Момышұлы №39/2 4 Даулет Еркебұлан 24.05.08 10 ұл Абай №17 5 Ержанқызы Шәрбат 05.05.08 10 қыз Ш. Айманов №24 6 Еркін Біржан 22.07.08 10 ұл Абай №2/1 7 Жанатұлы Ақжол 01.03.08 10 ұл Ә.Молдағұлова №9 8 Көшербай Ерасыл